![Ljusstakar, Empire, Frankrike, mässing 1 par, höjd: 20. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8553 Ljusstakar, Empire, Frankrike, mässing 1 par, höjd: 20. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8553](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7BBEAD2959-58D0-45EA-B018-2D6AEC40D01C%7D.jpg)
Ljusstakar, Empire, Frankrike, mässing 1 par, höjd: 20. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8553
![LJUSSTAKAR, 1 par, empire, Frankrike, brännförgylld brons, H25, 5 . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5001 LJUSSTAKAR, 1 par, empire, Frankrike, brännförgylld brons, H25, 5 . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5001](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7BE05C71FD-F9F4-11D5-A9DC-000102A05E17%7D.jpg)
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, Frankrike, brännförgylld brons, H25, 5 . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5001
![Ljusstakar, 1 par Empire, Ryssland, brons, Brännförgyllda, höjd: 40. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8762 Ljusstakar, 1 par Empire, Ryssland, brons, Brännförgyllda, höjd: 40. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8762](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7B20620740-58CA-4AC2-845E-3096F5351783%7D.jpg)
Ljusstakar, 1 par Empire, Ryssland, brons, Brännförgyllda, höjd: 40. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8762
![LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, empire, 1800-talets första hälft. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, empire, 1800-talets första hälft. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet](https://images.auctionet.com/thumbs/medium_item_1475523_9f06d419ad.jpg)